[1-FC]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

recrutare

3 participanți

In jos

recrutare  Empty recrutare

Mesaj Scris de DacVl Mar Oct 21, 2014 9:03 pm

Prenume: Cristian
Nickname: DacVl ( l este "L" mic si nu "i" mare; Vlad este prenumele fiului meu)
Varsta: 41
Timp: intru cam in fiecare zi candva intre 16.00 si 24.00; programul depinde in mare masura de cel al pustiului, evident Smile)
Tancuri pe tier: (tier 6 - 8 ) KV 85, IS 6 (acesta din urma este cel mai mare tier, cumparat desigur); la cercetare merg deocamdata pe URSS si sunt la KV 85. De asemenea am cercetat tot la KV 1 si pot continua si acolo dar momentan strang bani ca sa le pot si echipa dupa cumparare. Am inceput si la nemti. Sunt la DW 2 si Pz IV H.
Clan anterior: nu
Numar de lupte: 1.549

Ma intereseaza sa intru intr-un clan pentru ca intotdenuna in jocurile multiplayer am jucat alaturi de altii si doar asa m-am sintit bine. Joc mult mai bine in echipa decat de capul meu. Nu manuiesc mouse-ul cu dexteritatea unui geniu al computerelor si joc doar pentru placere. Singur in wot nu-mi iese prea grozav. Jocul cere studierea atenta a hartilor ca sa stii unde sa te duci si ce sa faci in fiecare situatie, plus un simt al orientarii in spatiu ceva mai dezvoltat. Timp de studiat hartile nu am iar simtul orietarii cam lipseste, de unde si ratingul mediocru. Momentan intru, alerg pe harta ca un electron ratacit, dau cu proiectile in ce vad sau in ce intalnesc si apoi imi vad de viata. M-ar ajuta mult experienta si indrumarile altora mai buni.
M-a surprins teribil sa vad cat de multi in acest joc se simt indreptatiti sa-i insulte pe cei din propria echipa (in modul random battles in care am jucat pana in prezent) asa ca sloganul vostru si introducerea din prezentarea clanului se potrivesc perfect asteptarilor mele. Sper ca profilul meu sa se potriveasca asteptarilor voastre. Indiferent de statistici nu sunt o cauza pierduta.


Multumesc si o zi buna! Astept vesti bune de pe front Smile

DacVl
Recruit
Recruit

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/10/2014

Sus In jos

recrutare  Empty Re: recrutare

Mesaj Scris de mistickmist Mar Oct 21, 2014 9:08 pm

Bine ai venit!

- invitatia a fost trimisa (o gasesti pe site-ul oficial WoT la mesaje)
- dupa ce vei primii acces pe intregul forum urmareste CALENDARUL si categoria ANTRENAMENT pentru a putea participa la antrenamente
- deasemenea citeste categoria PLATFORMA pentru a sti etapele platformei de antrenament
mistickmist
mistickmist
Commander
Commander

Mesaje : 73
Data de inscriere : 01/09/2014

Sus In jos

recrutare  Empty Re: recrutare

Mesaj Scris de anichkaya Mier Oct 22, 2014 1:44 pm

Bun venit!!! te asteptam si pe ts(TeamSpeek3)
anichkaya
anichkaya
Deputy Commander
Deputy Commander

Mesaje : 100
Data de inscriere : 01/09/2014
Varsta : 44
Localizare : Craiova

Sus In jos

recrutare  Empty Re: recrutare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum